Наместо рикверц, Милица уфрлила во прва: Млад српски фудбалер се удави, а таа едвај се спаси

8 копии

Милан Субошиќ (17), млад фудбалер од Болеч, се удавил кога со автомобилот во кој бил со својата најдобра другарка Милица Л. (17) слетал во Дунав. Девојката ...
| | веќе видена | слични
3 копии

"Јас го убив другарот, ќе се убијам" Тинејџерот Милан С. (17) од Болеч се удави додека неговата другарка и колешка М.Л. од Лештан успеа да излезе од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

21-годишниот Адам М. е уапсен бидејќи пред Хемиското училиште во Белград со нож ги избоде 15-годишниот Воислав и својата девојка Тамара (17). Повредениот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот македонски премиер Никола Груевски се изјаснил дека сака да побара политички азил во унгарско претставништво надвор од Македонија, и Будимпешта ...
сите 157 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 110 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 65 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 132 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наместо рикверц, Милица уфрлила во прва: Млад српски фудбалер се удави, а таа едвај се спаси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: