Раст на цената на нафтата на светските берзи


4 копии
10 копии
2 копии
3 копии

Кувајт го поддржа апелот на Саудиска Арабија и Русија за деветмесечно продолжување на договорот за намалување на производството на нафта. „Кувајт пружа целосна ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Индексите на европските берзи денес се во благ пад после големите сајбер напади кои што беа изведени во текот на минатиот викенд. Цената на нафтата скокна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Саудиска Арабија и Русија, најголемите производители на нафта во светот, се согласија во понеделникот да го продолжат договорот за намалување на производството ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раст на цената на нафтата на светските берзи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: