Ким Кардашијан послаба од кога било: Имав грип!


Ким Кардашијан пред неколку дена ја објави својата нова колекција на емоџис, но беше критикувана.Старлетата се најде на „удар“ поради новото емоџи во кое таа е ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Поради фактот што забрани свадби и погреби, си го уби братот, вујкото и други членови од семејството, како и фактот дека води држава без елементарни човекови ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По раѓањето на синот Сеинт, Ким Кардашијан напорно работеше на намалувањето на килограмите, а во првите неколку месеци успеа да симне околу 20 килограми. Иако ...
| | веќе видена | слични

Но неговата жена е сосема друга приказна – барем според оние малку детали кои нејзиниот сопруг дозволи да допрат до јавноста. Првата дама на северна Кореја, Ри ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонската економија за првпат после подолг период има негативен раст. Зоран Заев успеа ги избрка потенцијалните странски инвеститори кои требаше да отворат ...
сите 114 | | | веќе видена

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Димитар Стевананџија, ги праша пратениците од владејачкото мнозинство зошто брзаат со законот за јазиците. Тој ги обвини пратениците ...
сите 255 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски и членови ма ИК на ВМРО ДПМНЕ денес (19 септември 2017та година) остварија средба со амбасадорите на земјите членки ...
сите 112 | | | веќе видена

Aктуелениот градоначалник на Гази Баба, Тони Трајковски ќе биде кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за нов градоначалнички мандат. Трајковски досега во два мандати ја ...
сите 165 | | | веќе видена

Неговата слика се уште стои на веб сајтот на анти-криминалната организација Селек како генерален директор на организацијата, но утрово со 11 гласа „за“ Тони ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким Кардашијан послаба од кога било: Имав грип!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: