Најсексапилен спот на сите времиња: Ќе го сфатите тоа по само 17 секунди!


4 копии

Спотот за песната “Say Yeah”, кој вчера осамна на интернетот, толку “прска“ од сексапил,што само треба да ѕирнете и ќе ви стане јасно дека ќе има милионски прегледи на Јутјуб. Речиси е невозможно да се прераскаже Едноставно треба да се погледне. Од секунда во секунда – се пожешки сцени. Како оди спотот – станува се пожешко. А веруваме дека и многумина ќе ги израдува фактот – што целата акција се случува без ниту еден маж! Со песната доминира стариот, познат рефрен од хитот “Barbie Girl“,но тешко дека покрај олку голотија ќе обрнете внимание на музиката…
| | веќе видена | слични
2 копии

Спотот за песната “Say Yeah” кој вчера беше објавен на интернет толку е секси, што само треба да ѕирнете и ќе ви стане јасно дека ќе има милионски прегледи на Јутјуб. Во песната доминира стариот, познат рефрен од хитот “Barbie Girl“, но тешко дека покрај олку голотија ќе обрнете внимание на музиката.
| | веќе видена | слични

Спотот за песната „Say Yeah“ кој беше објавен на 5-ти јуни веќе ја доживува својата светска слава. Иако изведувачот и нумерата не се многу познати, сепак женската акција во спотот си го прави своето. Невозможно е да ви го прераскажеме, затоа што од секунда во секунда сцените стануваат се пожешки. Задолжително изгледајте до крај: Слушнавте нешто од музиката?
| | веќе видена | слични

Видео спот кој едноставно речено е невозможно да се прераскаже. Ова мора да се погледне. Од секунда во секунда, жешки сцени. Спотот за песната „Say Yeah“ кој вчера се појави на интернет е преполн со сексапил, па штом погледнете, јасно ќе ви биде дека бројот на прегледи на оваа песна ќе оди до бескрај. Во песната доминира стариот добро познат рефрен од хитот „Barbie Girl“, но тешко дека покрај толкава голотија ќе ја забележите музиката.
| | веќе видена | слични

Спотот за песната „Say Yeah“ кој вчера се појави на интернет, толку многу „пука“ од сексапил, па штом погледнете, јасно ќе ви биде дека бројот на прегледи на оваа песна ќе оди до небо. Тоа е едноставно, невозможно да се прераскаже. Ова мора да се погледне. Од секунда во секунда, жешки сцени. Во песната доминира стариот добро познат рефрен од хитот „Barbie Girl“, но тешко дека покрај толкава голотија ќе ја забележите музиката. Погледнете:
| | веќе видена | слични

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 426 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 251 | | | веќе видена

Во Хрватска попладнево е издадено црвено предупредување од Државниот хидрометеоролошки завод за следните два дена, кога се очекуваат вистински зимски услови и ...
сите 285 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, вечерва изјави дека поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски од Македонија се упатил кон ...
сите 289 | | | веќе видена

Во Студенчишкиот канал во Охрид каде денес поради недостаток на вода и кислород се гушат тони плашица, попладнево почна спасувањето на рибата. btr „Ние веднаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 230 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најсексапилен спот на сите времиња: Ќе го сфатите тоа по само 17 секунди!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: