ВИТAМИН ЗA ОЧИ: Овој продукт е мелем за целото тело!


2 копии

Сите знаеме за терминот „пивски стомак“, но ако сакате да испиете ладно пиво со момците, тоа на вашето тело би можело да се одрази и поинаку. Имено, пивото со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ако сакате да не се создаваат дамки на славината дома, се што ви треба е масна крпа. Истријте ја славината, па масното нема да дозволи да се таложи вода и ...
| | веќе видена | слични

Многу пати во нашите домови сме се увериле дека какви средства и да користиме, одводот некогаш многу силно шири непријатен мирис. За да го елиминирате, ви ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Блитвата треба да ја јадете во што поголеми количини бидејќи е вистински мелем за телото, нагласуваат заговорниците на народна медицина,а често тоа го ...
| | веќе видена | слични

Јаболката се одлична овошка за здравје на цело тело, а помага и за кожата, за сите проблеми со неа и сјај. Добри се и против акни и да се опорави кожата. Ако ...
| | веќе видена | слични

Сите сакаме чиста и блескава кујна, и знаеме колку е таа важна за здравјето, но тешко се чистат ормарчињата дома, особено по ќошевите и тешко достапните места. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИТAМИН ЗA ОЧИ: Овој продукт е мелем за целото тело!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: