GE крати, подготвува голема реорганизација

5 копии
повеќе

Останато

В понеделник Апелациониот суд на јавна седница ќе ја разгледува жалбата на пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ Жаклина Пешевска која се жали на одлуката на Кривичниот ...
сите 224 | | | веќе видена

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Драган Данев во гостувањето во вестите на Канал 5 Телевизија истакнува дека претседателот Иванов го вратил законот во Собранието и ...
сите 139 | | | веќе видена

Велизар Енчев, амбасадор на Бугарија во Загреб од 1997 до 2002 година, смета дека Договорот за пријателство, добрососедство и соработка со Македонија, кој пред ...
сите 255 | | | веќе видена

На 19.01.2018 година во 10,12 часот во туристичката населба „Абланица“ атар на општина Берово, од страна на полициски службеници од Полициската станица Берово ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

GE крати, подготвува голема реорганизација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: