Златан пред сензационален трансфер во Египет?

Тренерот на Лос Анџелес Галакси, Жиги Смит си поднесе оставка. Како што е соопштено, оставката на 65 годишниот стратег веднаш стапува на сила, а до крајот на ...
| | веќе видена | слични

Мексиканскиот весник „Рекорд“ лансираше вистинска „бомба“ и тврди дека Златан Ибрахимовиќ ќе ја заврши сезоната со ЛА Галакси, а потоа кариерата ќе ја продожи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Златан пред сензационален трансфер во Египет?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: