Ова е најубавата грчка плажа, со кристално чисти води


2 копии

Плажата Ел Педоцин во Трст, стара 114 години е своевидна институција која претставува последна плажа во Европа во која мажите и жените се капат одвоено, но се ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Плажата „Дупени Бич“ во Долно Дупени на Преспанското Езеро е вистински хит ова лето. Ситниот песок и пространата плажа ги привлекуваат туристите. Од година во ...
| | веќе видена | слични

На брегот на Преспанското езеро се наоѓа и плажата во Долно Дупени позната како “Dupeni Beach”. Од година во година се зголемува бројот на туристи кои ...
| | веќе видена | слични

Кој би рекол дека наизглед обична марама може да се претвори во вистински летен моден детал. Со оглед на тоа што може да ги истакне атрибутите, а да ги покрие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сите постоечки договори со странските инвеститори во земјава во целост ќе бидат испочитувани, а новите поволности што ги нуди „Планот за економски раст“ ќе ...
сите 178 | | | веќе видена

Британската полиција и разузнавачките служби не открија докази дека нападот во лондонското метро во петокот е нарачан или организиран од некоја позната ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот Заев оствари средба со американскиот претседател Доналд Трамп која траеше цели 2 секунди. Историскиот настан е фотографиран и тоа не од било кого, ...
сите 83 | | | веќе видена

Нови претумбации во Врховниот суд. Судии од кривичен се префрлаат во граѓански оддел и обратно. Алсат-М од свои извори во судот дознава дека судијата Фаик ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е најубавата грчка плажа, со кристално чисти води

Од:
До кого (е-маил):
Порака: