СИТЕ ГЛЕДААТ ВО НЕЈЗИНИТЕ ГАЌИЧКИ: Руска убавица позираше во проѕирна долна облека (ВИДЕО/+18)

Нејзиното утринско кафе на многумина им го крена притисокот Вики Одинцова се смета за една од најубавите и најсекси жени во светот. Руската секс-бомба, која на Инстаграм ја следат речиси 4 милиони луѓе, на социјалната мрежа објави провокативна снимка на која може да се види дека носи проѕирна долна облека. A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Mar 15, 2017 at 1:08am PDT Секако, во ова видео најмногу уживаа нејзините машки фанови кои и испратија голем број на пофални коментари. Во продолжение, погледнете го видеото. A post shared by VIKI ODINTCOVA
| | веќе видена | слични

Најтешката манекенка во светот Тес Холидеј се снимаше со еротска долна облека. Сликата таа ја објави на профилот на Instagram. На фотографијата моделот ужива на прекрасен поглед во Малибу, Калифорнија. Сликата доби над 67 илјади допаѓања во социјалната мрежа. На профилот на Instagram Холидеј има над 1,4 милиони следбеници. Во април моделот објави на страницата видеоснимка од такси. Во видеото, шоферот од Uber, изразил мислење дека многуте нејзини килограми ѝ предизвикуваат здравствени проблеми. Тес Холидеј е најтешката жена во светот која работи во модната индустрија. Во јануари 2015 година, таа потпиша договор со престижната модна агенција Milk Model Management.
| | веќе видена | слични

Ако уживате да носите долна облека во бела боја, тогаш сигурно не ви се допаѓа кога таа со текот на времето ќе ја изгуби оригиналната белина. За среќа, постои едноставен трик како да ја вратите оригинално белата боја на долната облека. Се што ви треба е ова: – пластичен сад, – топла (не врела) вода, – 2 лажици сол, – 1 лажица прашок за пециво, – 1 лажица омекнувач. Сите состојки се мешаат во пластичен сад и оставете ги да отстојат 15 минути во него. Доколку долната облека ви станала сива, можете да почекате и до 30 минути.
| | веќе видена | слични

Има едно парче облека соодветно и за пролет и за лето. Ви дозволува да се разголите повеќе на пролет, а одлично е и за летото, доколку го комбинирате со бикини, за ултрашик и лежерен изглед на плажа. Тоа е наметката, цветна или во шара по ваш избор, во секој случај нема да погрешите доколку ја зголемите вашата гардероба со ова парче.
| | веќе видена | слични

Останато

Пораката за нас е јасна, вели генералнот секретар на ГРОМ, Виктор Цветковски, кој во синоќешното гостување на „Отворено“ на Алфа го коментираше апсењето и ...
сите 192 | | | веќе видена

Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
сите 233 | | | веќе видена

Оваа 2019 година ќе биде година на метеоролошкиот феномен ЕЛ НИЊО кој условува повисоки температури на воздухот но и почести временски непогоди. Во најголем ...
сите 162 | | | веќе видена

На денешната седница ДИК ги разгледала листите за Претседател на Република Северна Македонија од кандидатите Пендаровски, Силјановска – Давкова и Река, ...
сите 154 | | | веќе видена

Идентификувани се сите 50 жртви од терористичкиот напад на двете џамии во градот Крајстчерч во Нов Зеланд, соопшти полицијата. Од пописот на жртвите може да се ...
сите 199 | | | веќе видена

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 80 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека казнени мерки наметнати врз царинските давачки на Кина можат да останат на сила подолг период, не ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СИТЕ ГЛЕДААТ ВО НЕЈЗИНИТЕ ГАЌИЧКИ: Руска убавица позираше во проѕирна долна облека (ВИДЕО/+18)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: