Скарлет Јохансон е најплатената актерка во светот според „Форбс“

8 копии
3 копии

Годишната заработка на холивудската ѕвезда Џорц Клуни за 2018 изнесува 239 милиони долари. Најголем дел од приходите доаѓаат од неговата компанија за ...
| | веќе видена | слични

Иако нема снимено филм повеќе од една година, Џорџ Клуни се најде на листата најплатени актери за 2018 година, како што пренесува денеска магазинот „Форбс“ . ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Џорџ Клуни е актер со најголема заработка во Холивуд за 2018 година, со 239 милиони долари на сметка во изминативе 12 месеци. Ѕвездата на „Ocean’s 11“ го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 282 | | | веќе видена

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 404 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 337 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скарлет Јохансон е најплатената актерка во светот според „Форбс“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: