Барселона е новиот шампион во шпанската Примера! (ФОТО, ВИДЕО)

Ким Кардашиан почестила милион фанови ширум светот со поглед на тоа како ќе изгледа рекламата за нејзиниот нов парфем, а фотографиите направиле невиден хаос, ...
| | веќе видена | слични

Наводно, токму тоа се случило откако заедно со Кејт Мидлтон го изнеле нивното трето дете, принцот Луис, од родилиштет о. И постои и фото доказ. Принцот Вилијам ...
| | веќе видена | слични

Иако во Европа веќе скоро и да е заборавен шпанскиот голгетер ги полни мрежите во САД. На последниот натпревар за Њујорк Сити Давид Виљ а постигна два гола во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 352 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 338 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 187 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 19 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона е новиот шампион во шпанската Примера! (ФОТО, ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: