Според најновите најави, Фејсбук повеќе нема да биде ист


3 копии

Тим од преку 60 научници, инженери и останати експерти работат во таинствената истражувачка лабораторија на Фејсбук, наречена „Зграда 8“, на поле кое ...
| | веќе видена | слични
3 копии
6 копии
2 копии

Во полициското соопштението се наведува дека Стив Стивенс е осомничен дека во неделата го убил Роберт Годвин (74) кој собирал конзерви, а потоа го објавил ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Според најновите најави, Фејсбук повеќе нема да биде ист

Од:
До кого (е-маил):
Порака: