14 стереотипи за Скорпиите кои речиси секогаш се вистинити

Овен Овните често сакаат да шефуваат, а иако се родени водачи ќе прегазат секого кој ќе им се најде патот кон зацртаните цели. Лицата родени во овој знак ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Близнаци Шармантни и наклонети на флерт, Близнаците немаат проблем да привлечат внимание на спротивниот пол. Тие се интелигентни, многу комуникативни и ...
| | веќе видена | слични

За припадниците на овој воздушен знак карактеристична е љубопитноста и детската природа. Токму нивната огромна љубопитност ги тера да го истражуваат светот и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 66 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

14 стереотипи за Скорпиите кои речиси секогаш се вистинити

Од:
До кого (е-маил):
Порака: