Најмодерните жени во светот

ПРЕСТИЖНИОТ МОДЕН МАГАЗИН "ХАРПЕРС БАЗАР" СЛАВИ 150 ГОДИНИ На листата има холивудски актерки, музички икони, модни дизајнери, стилисти, најпопуларните дами на ...
| | веќе видена | слични

Мадона (58) ја краси насловната страница на февруарското издание на Харперс Базар облечена во светкав фустан од новата колекција на Гучи. Харперс базар на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поп иконата Мадона изјави списанието “Харперс базар”, дека се чувствува “потисната” и е уморна критиките дека има врски со многу помлади мажи – плод на двојни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Залудно преку некои неаргументирани пресуди СДСМ се обидува од заплашените судии да добие ветар во грб и да ја манипулира јавноста дека сите се исти, регира ...
сите 208 | | | веќе видена

Абдул Рахман Мешках (18), кој уби две жени и рани осум лица, се изјасни виновен, но негираше дека нападите му биле мотивирани од тероризам, наведе неговиот ...
сите 157 | | | веќе видена

Вчера беше трет ден како гореше и се гасеше дивата депонија во Тетово, каде што дежураат возила на противпожарната служба и на јавното комунално претпријатие. ...
сите 194 | | | веќе видена

Кабинетот на претседателот на РМ, Ѓорге Иванов, одговори на реакцијата на Министерството за одбрана на неговиот говор на прославата на Денот на Армијата. ...
сите 163 | | | веќе видена

„Транспаренси Интернешнел“ – Македонија и Центарот за економски развој (ЦЕР) бараат од Собранието да донесе измени во Законот за пратеници и да усвои Законик ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најмодерните жени во светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: