Најмалку девет лица загинаа во експлозија на гас во Нигерија

3 копии
2 копии
4 копии

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Најмалку девет лица загинаа во експлозија на гас во Нигерија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: