Најгрдите папучи на светот добија нов изглед, а сега можете да ги носите и на вашата венчавка

Дали можете да замислите на денот на вашата венчавка, наместо елегантни чевли да носите сандали, светкави „crocs“? За многумина се најгрдите папучи на светот, ...
| | веќе видена | слични

Еден млад пар од Ливерпул сега може само да жали што нивната венчавка ја закажале за 1-ви јуни. Ливерпул игра против Тотенхем во финалето од Лигата на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Власта и опозицијата се уште на црвените линии за Законот за јавно обвинителство.  Противуставен и неприфатлив предлог , вака го оцени лидерот на ВМРО ДПМНЕ, ...
сите 356 | | | веќе видена

Случаи на заразени лица од новиот коронавирус, од кој досега починаа 17 луѓе во кинескиот град Вухан, пријавени се во Виетнам, Сингапур и Саудиска Арабија. ...
сите 398 | | | веќе видена

Портпаролката на Европската Комисија, Ана Писонеро, ги потврди гласините дека извештајот за новата методологија на преговорите нема да биде објавен на 29 ...
сите 212 | | | веќе видена

Виена, 23. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Словенија ќе игра против Шпанија, а Норвешка против Хрватска за пласман во финалето и освојување на златото на европското ...
сите 161 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за забрана за увоз на отпад наиде на собраниска блокада. Откако го помина комисискиот филтер, предлог-законот се прескокнува од дневнот ред на ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најгрдите папучи на светот добија нов изглед, а сега можете да ги носите и на вашата венчавка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: