Барса повторно му се одмаздува на Интер, со еден потег им нанесе двоен удар на „Нероаѕурите“


Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона и Бетис се многу блиску до договор за позајмица на Рафиња, зделка која влијае и врз трансфер плановите на ...
| | веќе видена | слични

Според италијанските медиуми, претседателот на Интер, Ерик Тохир би можел да го напушти клубот во октомври оваа година. Тохир е претседател на клубот пет ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот од Барселона, Рафиња, оваа сезона како позајмен фудбалер ќе настапува за Бетис. Двата клуба постигнале договор Бетис да плати 1,5 милиони евра, со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу 80 кучиња скитници биле заловени и соодветно третирани во изминатите четири месеци во Кавадарци, информираше денеска Петар Камчев од Јавното ...
сите 137 | | | веќе видена

Кога на 28 јуни 1914 година Гаврило Принцип како резултат на околности кои се уште се истражуваат во историјата успева да изврши атентат врз надвојводата Франц ...
сите 175 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 86 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 101 | | | веќе видена

Според Влатко Ѓорчев, членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, најавените налепници на автомобилите, не се решение за чистење на воздухот, и порача Заев, Макрадули и ...
сите 19 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ и пионот Мицкоски се ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барса повторно му се одмаздува на Интер, со еден потег им нанесе двоен удар на „Нероаѕурите“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: