ОПЕК: Не сме виновници за проблемите со нафтата

3 копии

Стопанството повеќе не може да го издржи ударот од поскапувањето на горивата. Засега бизнсот се воздржува од поскапување, но ако и во иднина продолжат да ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Горивата од денес поскапи за еден и за половина денар. Малопродажните цени на бензините „евросупер БС-95“ и „евросупер БС-98“ се зголемуваат 1 денар и со тоа ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Го поздравуваме договорот за Законот за финансирање на политичките партии и договорот околу организирање избори со техничка влада, изјави Билал Касами од Беса ...
сите 644 | | | веќе видена

Речиси 90 отсто од недвижниот и движен имот на Трансмет е замрзнат, односно обезбеден од страна на СЈО. Откако пресудата ќе стане правосилна, нема да има ...
сите 131 | | | веќе видена

Во скусен состав од четворица партиски лидери, како што сака претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, со премиерот Зоран Заев (СДСМ), Али Ахмети (ДУИ) ...
сите 311 | | | веќе видена

Новак Ѓоковиќ минатата седмица успеа да оствари голем резултат и по пауза од две години да триумфира на еден грен слен или во случајов на Вимблдон. Со тоа ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОПЕК: Не сме виновници за проблемите со нафтата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: