Најдобри Android апликации за следење на EURO 2012

Летото 2012 е пред нас a фудбалските екипи од Стариот Континент сеуште се борат во прелиминарните групи на EURO 2012. Веќе се случија неколку изненадувања. Доколку сте во движење или заглавени на работа, добар начин за следење на турнирот е преку апликација на вашиот Android уред. Постојат премногу апликации кои можат да послужат како извор за резултати, следење на натпревари во живо или пак едноставна забава преку live wallpaper од EURO 2012. Затоа проследете ја листата и одберете нешто: UEFA EURO 2012 TM на Carlsberg Од резултати во живо, пласман во групите и коментари за време и по натпреварите, промотивната апликација на Carlsberg за EURO 2012 е маркетиншки потег, но сепак добро е средена и доста корисна. Преку истата се достапни и видеа, водичи за стадионите и најинтересното “Bar Finder” копче. [ линк adidas EURO 2012 LiveWallpaper Нема недостиг од апликации преку кои може да добиете целосна покриеност за фудбалските натпревари, вклучувајќи ги апликациите на големите играчи како ESPN . Сепак, live ...
| | веќе видена | слични

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 223 | | | веќе видена

Грчката опозиција ја разгледува можноста да го одложи гласањето на преспанскиот договор, пишува грчкиот весник „Катимерини“.Гласањето, како што пишува ...
сите 203 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 352 | | | веќе видена

Манекенката позната по последната врска со српскиот репрезентативец Адем Љаиќ, Софија Милошевиќ, која според пишувањата на медиумите, му била љубовница на ...
сите 233 | | | веќе видена

Соопштение на ВМРО-ДПМНЕ: Претседателот Христијан Мицкоски заедно со Потпретседателот Александар Николоски и меѓународниот секретар Тимчо Муцунски се сретна со ...
сите 129 | | | веќе видена

Почетокот на дебатата за Договорот од Преспа која беше планирано да заврши со гласање утревечер, може да биде одложен поради најавите на опозицијата за гласање ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најдобри Android апликации за следење на EURO 2012

Од:
До кого (е-маил):
Порака: