Претставен проѕирен краток топ за мажи, корисниците на социјалните мрежи негодуваат

Бројни корисници на социјалните мрежи останале збунети од последната колекција на британскиот бренд ASOS во склоп на која е претставен проѕирен краток топ за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Данило Брестовац конечно го прекина „медиумскиот молк“ од завршувањето на ЕП, па во разговор за ТВ Телма подетално проговори за настапот на македонскиот ...
сите 277 | | | веќе видена

Портпаролката на Европската Комисија, Ана Писонеро, ги потврди гласините дека извештајот за новата методологија на преговорите нема да биде објавен на 29 ...
сите 230 | | | веќе видена

Корона вирусот пристигна и во Европа. Британските медиуми пренесуваат дека најверојатно корона вирусот стигнал во Велика Британија, каде четворица кинески ...
сите 389 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 57 | | | веќе видена

Пратениците од оваа партија очигледно се против отписот на каматите и долговите што граѓаните ги имаат. Денеска, претседателката на Комисијата за финансирање и ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претставен проѕирен краток топ за мажи, корисниците на социјалните мрежи негодуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: