Најчестите оправдувања кои мажите ги користат кога изневеруваат

4 копии

Всушност, како што можеби ви е познато, дамите сакаат да слушаат убави работи. Се разбира, не треба да ги лажете, но треба да се научите да кажувате пријатни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред пратениците следната недела во Собранието ќе се најде новиот текст на законот за Јавно обвинителство, со кој Специјалното јавно обвинителство ќе се ...
сите 164 | | | веќе видена

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 265 | | | веќе видена

Иранските власти денескa соопштија дека сите 23 членови на екипажот на запленетиот британски танкер „Стена Имперо“ се на безбедно и во добро здравје.Тоа за ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најчестите оправдувања кои мажите ги користат кога изневеруваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: