Најчести грешки кои не треба да ги правите на траките за трчање


Есента и зимата дефинитивно се најдобрите сезона на настинките, и може да направи и веќе тмурните денови да бидат уште потмурни. Но, не грижете се, знаеме како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 136 | | | веќе видена

Божиќниот панаѓур во францускиот град Стразбур денеска е повторно отворен, по помалку од три дена откако радикалниот исламист Шериф Чекат изврши терористички ...
сите 192 | | | веќе видена

Вработените во Клинички центар денес решија да го прекинат протестот, откако за време на получасовната пауза повторно ги блокираа наплатните рампи на ...
сите 150 | | | веќе видена

Известувањето за годишното обраќање на шефот на државата веќе е доставено до Собранието на Република Македонија. Ова ќе биде последно обраќање на Иванов како ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најчести грешки кои не треба да ги правите на траките за трчање

Од:
До кого (е-маил):
Порака: