Најчести грешки кои мажите ги прават на првиот љубовен состанок, заради што не добиваат втор

 Дали некогаш ви се случило да мислите дека имате совршен состанок со девојка, но таа никогаш повеќе да не ви се јави после истиот? Веројатно нешто сте ...
| | веќе видена | слични

Во денешно време е многу тешко да се пронајде љубов, па не е чудо што многумина посегнуваат и по огласи за да пронајдат партнер. Еден љубовен оглас кој се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 99 | | | веќе видена

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 136 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најчести грешки кои мажите ги прават на првиот љубовен состанок, заради што не добиваат втор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: