Реал и Перез сонуваат за Нејмар или Мбапе а на крај можат да завршат со Аспас?!


Медиумите од Шпанија пренесуваат дека до крајот на преодниот рок на Сантијаго Бернабеу ќе пристигне нов напаѓач, но не ѕвездите кои цело лето се најавуваа, ...
| | веќе видена | слични

Црвената Звезда во Лигата на шампионите во гурпа ќе биде со ПСЖ, Ливерпул и Наполи, што е веројатно најтешката група што би можеле да ја добијат. Сепак, самиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И додека светот со нетрпение го очекува крајот на преодниот рок да види дали Реал ќе успее да го доведе Килијан Мбапе во своите редиви, Французинот продолжува ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Бегалец но и пратеник со добра плата е во моментов Никола Груевски. Иако полицијата го бара со потерница, поради изречената казна од две години, тој се уште го ...
сите 392 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 141 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена

Екипата на 1ТВ е на пат кон Будимпешта по трагата на побегнатиот екс премиер Никола Груевски. Тргнаа по непотврдени информации за тоа каде се наоѓа, а нешто по ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал и Перез сонуваат за Нејмар или Мбапе а на крај можат да завршат со Аспас?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: