„Здраво, јас сум Унаи Емери, како сте?“ (ВИДЕО)


2 копии
5 копии
5 копии

Англискиот фудбалски сојуз (ФА) ќе спроведе истрага за радувањето на фудбалерот на Арсенал,Шкодран Мустафи на дуелот со Кардиф.Мустафи беше стрелец на првиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 217 | | | веќе видена

Манекенката позната по последната врска со српскиот репрезентативец Адем Љаиќ, Софија Милошевиќ, која според пишувањата на медиумите, му била љубовница на ...
сите 181 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 127 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Здраво, јас сум Унаи Емери, како сте?“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: