Манчестер Јунајтед стави цена на Пол Погба


Пол Погба смета дека неговите настапи за Манчестер Јунајтед се неправилно оценувани, односно многу поразлично во споредба со другите играчи од средниот ред во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Халфот на Манчестер Јунајтед, Пол Погба смета дека неговото претставување се оценува по многу различни критериуми отколку она на останатите играчи од средниот ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, веќе размислува за фудбалерот кој ќе ја преземе капитенската лента од Мајкл Карик, а неофицијално, на своите ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот шампион Јувентус сака на позајмица да го врати францускиот фудбалер Пол Погба, од Манчестер Јунајтед во следниот трансфер период. Имено, Погба ...
| | веќе видена | слични

Пишуваат и италијанските и англиските медиуми, но во овој момент оваа опција изгледа малку веројатна. Не престануваат гласините за заминување на Пол Погба од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кривичниот совет на одделението за организиран криминал и корупција при Основниот суд Скопје 1 – Скопје денеска донесе одлука со која мерката притвор за ...
сите 358 | | | веќе видена

Денеска повеќе од 7.000 луѓе го испратија во вечното почивалиште, кралот на народната музика Шабан Шаулиќ. Гордана, неговата сопруга со плач и лелеци се ...
сите 258 | | | веќе видена

Утре напладне продолжува седницата на собраниската Комисија за деловничко-мандатни и имунитетни прашања на чиј дневен ред е брањето за одобрување притвор на ...
сите 330 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 195 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Граѓаните сами ќе си ја платат Република Северна Македонија. Сите документи – лични карти, возачки дозволи, пасоши, здравствени книшки, регистарски таблички ќе ...
сите 25 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 99 | | | веќе видена

До сега на Live Aid концертот се собрани околу 100 милиони долари за храна и лекови. Концертот , на кои има околу 250 000 луѓе се одржува во близина на местото ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Јунајтед стави цена на Пол Погба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: