Му тргна со старлетите, Жељко и Блодни во акција!(фото)

Не му требаше многу време, Жељко си најде нова жртва или љубов, како и да е. Не му тргна со Ава, но со оваа и тоа како му појде од рака. И овој не пат отиде многу далеку па Карабатиќ ја замени со девојка од исти калибар. Станува збор за српската старлета Блонди со која пред неколку дена Жељко бурно се забавувал на сплавот "Два галеба" во Нови сад. Како што известуваат српските медиуми, на забавата секој пристигнал посебно но во текот на ноќта околностите и алкохолот си го направиле своето, па Жељко и Блонди завршиле заедно...А папараците не го пропуштиле овој сочен момент...
| | веќе видена | слични

Останато

Eкс министерот Миле Јанакиески заврши во притвор, бидејќи наводно преку посредник барал амнестија од претседателот Ѓорги Иванов за сите обвинети од СЈО, а во ...
сите 77 | | | веќе видена

„Владата на СДСМ продолжува со криминалното и расипничко работење. Одродената и криминална власт предводена од аболицираниот Заев безмилосно ги троши парите на ...
сите 201 | | | веќе видена

Бидејќи веќе неколку дена е во бегство, во Унгарија, екс премиерот Никола Груевски не се појави на денешното рочиште за “Насилството во Центар”. Од затворот ...
сите 363 | | | веќе видена

Холандскиот премиер Марк Руте денеска ја отфрли идејата на францускиот претседател Емануел Макрон за формирање на европска армија. – Идејата за европска армија ...
сите 170 | | | веќе видена

Зоран Заев вчера на два пати ја пласираше тезата дека Груевски бил киднапиран!!?? Со сета тежина на премиерската функција, Заев вчера на два пати ја обвини ...
сите 91 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 156 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Му тргна со старлетите, Жељко и Блодни во акција!(фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: