Бабата и нејзиното последно возење со такси низ град...читајќи ќе ви застане кнедла во грло


Ова писмо кое денес ви го пренесуваме се споделуваше пред неколку години. Денеска се навраќаме на приказната од која кога ќе ја читате можеби ќе ви застане ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Филип е четиригодишно дете кое боледува од церебрална квадриплегична парализа. За него итно е потребна операција која е закажана во специјализирана болница во ...
| | веќе видена | слични

Најскапиот фудбалер на светот, Нејмар, денеска полни 27 години, а роденденот го одбележа синоќа, со забава на која имаше околу 200 гости. Забавата беше крстена ...
| | веќе видена | слични

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 194 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бабата и нејзиното последно возење со такси низ град...читајќи ќе ви застане кнедла во грло

Од:
До кого (е-маил):
Порака: