Филмови што добро стареат: Колатерал (2004)


Тоа што медиумите го наведуваат кај најшокантен детаљ е дека таткото на славниот актер бил замешан и во убиството на претседателот Џон Ф. Кенеди. Како што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Беззаконие владее среде прекрасна природа, од Лагадин до струшкото крајбрежје! Ако ја сакаме Македонија ќе ја чуваме со закон, порача претседателскиот кандидат ...
сите 157 | | | веќе видена

Британската премиерка Тереза Меј предупреди денеска дека ако Брегзит биде одложен долго, тогаш Велика Британија ќе треба да учествува на европските избори во ...
сите 178 | | | веќе видена

За само неколку дена, лидерот на ВМРО ДПМНЕ, три пати остро ја нападна Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, споменувајќи мафијашко и рекетарско ...
сите 211 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски, денеска со видео порака на својот „Фејсбук“ профил истакна дека оние кои не се подготвени да осудат насилство, не ...
сите 63 | | | веќе видена

Холандија и САД постигнаа договор да се користи инфраструктурата на холандскиот карипски остров Курасао за евентуално препраќање на хуманитарната помош за ...
сите 105 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска беше во посета на Свети Николе и Штип, каде беше пречекан со огромна поддршка од граѓаните. Оттаму порача ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Филмови што добро стареат: Колатерал (2004)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: