Можете ли да јадете струја? Овој човек може


Нареш Кумар (42) од Индија тврди дека има уникатен дар. Вели дека сила добива од струјата и дека таа го “храни”, па затоа нема потреба да јаде нешто друго. Тој ...
| | веќе видена | слични

Вели дека тој дар го открил сосем случајно. Бил на работа и ја допрел жицата под напон, но не му било ништо. Одлучил подобро да ги истражи своите супермоќи. ...
| | веќе видена | слични

Мисли дека 80% од неговото тело е струја… Нареш Кумар (42) од Индија тврди дека има единствен дар. Вели дека ја црпи својата сила од струјата, и дека таа го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Израел денеска го затвори граничниот премин со појасот Газа, како одговор на секојдневните ракетни напади по одлуката на американскиот претседател Доналд Трамп ...
сите 447 | | | веќе видена

Дневниот хороскоп предвидува донесување на важни одлуки и напорна работа, а овој знак денес ќе ги оствари плановите за посреќна иднина. Позитивното влијание на ...
сите 38 | | | веќе видена

Американската амбасада се огласи на социјалната мрежа „Твитер“, по повод високото ниво на загадување што денеска беше измерено во главниот град.„Загадувањето ...
сите 116 | | | веќе видена

Претседателот на Република Македонија, д-р Ѓорге Иванов, по повод празникот Св. Климент Охридски упати честитка до поглаварот на Македонската православна црква ...
сите 110 | | | веќе видена

Педесет и осум годишниот Н.С. од Гостивар ноќеска се здобил со тешки повреди на работното место. Од полицијата информираат дека во гостиварската болница бил ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Можете ли да јадете струја? Овој човек може

Од:
До кого (е-маил):
Порака: