Можеби најмалиот пикап на светотОстанато

Паниката на ВМРО-ДПМНЕ кулминира, стравот од правдата и одговороност за сите што го прекришиле законот е се поголем. Стоилковски ја утнал адресата, вистинското ...
сите 341 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Можеби најмалиот пикап на светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: