Мората по барање на Конте доаѓа во Челзи како замена за Коста

Напаѓачот на Реал Мадрид, Алваро Мората, многу веројатно својата кариера ќе ја продолжи во Челзи, каде се најавува како замена за Диего Коста. Шпанецот не ...
| | веќе видена | слични

Раџа Наинголан ќе ја напушти Рома во летниот период, пренесуваат италијанските медиуми. Челзи е подготвен да издвои понуда од 40 милиони евра за услугите на ...
| | веќе видена | слични

Според информациите Бразилецот со шпански пасош добил одлична понуда од „Старата дама“, меѓутоа се паднало во вода откако се појавиле Кинезите. Англиските ...
| | веќе видена | слични

Скај спортс вчера излезе со многу интересна информација околу новиот ангажман на Диего Коста. Тие објавија дека кинескиот клуб Тјанџин ги обновил преговорите ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Шпанскиот интернационалец Диего Коста по завршувањето на оваа сезона најверојатно ќе го напушти англискиот премиерлигаш Челси. На адресата на „Стемфорд бриџ“ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мората по барање на Конте доаѓа во Челзи како замена за Коста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: