Мајка го затекнала својот син-канибал како јаде 7-годишно момче

3 копии

Мајка била сведок на вистински хорор, кога го видела својот син-канибал како го јаде момчето кое што претходно го убил. Мајката на Назим Мијан од Индија, вели дека го пронашла својот син додека го јадел безживотното обезглавено тело на убиеното 7 годишно момче. Безживотното тело било целосно парчосано, вратот, рацете и нозете биле исечени на повеќе места. Кога полицијата пристигнала на местото на настанот затекнала страшна глетка: „Телото беше на подот, а веднаш до него главата….Кожата беше одрана на повеќе меса, а органи и остатоци од телото беа расфрлани низ просторијата. Cannibal murder scene 3.jpeg Мијан не давал ни малку отпор кога полицијата дошла да го упаси, туку мирно си седел до жртвата. Пред да биде однесен во станица, локалното население го оттргнало од рацете на полицијата и го претепале. Инаку полицијата пронашла нож и пила на местото на злосторот. Жителите на индискиот град Амарија бараат Мијан на биде осуден на смрт. Убиецот инаку бил познат и како нарко зависник.
| | веќе видена | слични

Исплашената мајка го затекнала својот син додека го јадел седумгодишното дете кое претходно го обезглавил, објавија индиските медиуми. Мајката на Назим Мијан рече дека синот го затекнала покрај телото на детето во напуштена куќа во Амарија во северната сојузна држава Утар Праде. Вратот, рацете и нозете на жртвата биле сечени на неколку делови, откако канибалот го намамил детето да ги напушти другарите и да тргне со него. Припадник на полицијата кој бил присутен на местото на злосторството рече дека го затекнале обезглавеното тело на детето на подот од напуштената куќа. -Во пределот на стомакот недостасуваше кожа, а делови од внатрешните органи беа расфрлани насекаде низ просторијата, раскажа полицаецот. Канибалот Мијан на полицијата и се предаде без отпор. Него локалните жители го претепале пред полицијата да успее да го однесе во затвор. Истражителите пронајдоа нож и лопата на местото на настанот. Пред полициската станица се собраа стотици бесни мештани барајќи Мијан јавно да биде погубен. Тој е обвинет за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Вардар ја продолжи победничката серија во СЕХА Газпром лигата со триумфот над Стеауа Букурешт, 27-21 (15-11), истовремено поставувајќи нов клупски рекорд. ...
сите 122 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена

Транснационалните безбедносни закани, регионалниот и националниот придонес кон регионалната безбедност се теми на расправа на Регионалниот безбедносен форум ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајка го затекнала својот син-канибал како јаде 7-годишно момче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: