Момент на лудило во Турција: Искусен центар се изнервира, па „здрви“ двајца противнички играчи (Видео)


2 копии

Екипата на Дарушафака оствари триумф над Турк Телеком од 94-87 во последниот меч од 13. рунда во првата турска лига, но оваа средба и победа на домаќините ...
| | веќе видена | слични

Дарушафака го доби дербито во 13. коло на турското првенство против Турк Телеком, но победата падна во сенка на сериозниот инцидент што го предизивика ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 404 | | | веќе видена

Европските медиуми ја пренесуваат информацијата на “Дејли Телеграф“ утрово дека британската премиерка, Тереза Меј, ја разгледува можноста за измени на ...
сите 402 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 377 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Момент на лудило во Турција: Искусен центар се изнервира, па „здрви“ двајца противнички играчи (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: