Момче падна од зграда - лекарите се борат за неговиот живот

2 копии
2 копии

Деветгодишно момче кое во неделата нешто по 21 часот паднал од прозорот од петтиот кат од зграда на сплитска Бродарица, се наоѓа во тешка состојба и животно е ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 140 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Момче падна од зграда - лекарите се борат за неговиот живот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: