„Моите две девојки“

Овојпат, Дејвид и Викторија Бекам навистина изненадија. Наместо да го следат примерот на другите славни двојки и за првите слики на својата долгоочекувана ќерќичка да искешираат неколку илјади долари - нудејќи ги на магазинот со најдлабок џеб - гордите родители ексклузивните фотографии, едноставно - ги поставија на Твитер. На првата фотографија - Дејвид ја држи малата Харпер Севен, а конетарот вели - „Малото девојче на тато“. Втората е од мама и бебето - и разнежнетиот Дејвид напишал - „Моите две девојки“. Е ако тоа не е доволно - неговите нови копачки, во чест на ќерката се розеви, а на нив стојат нејзиното и и имињата на нејзините браќа. Малата Харпер не му донесе среќа на тимот на татко и па L.A. Galaxy изгуби од Real Madrid со 4:1. Но, Дејвид - не престана да се смешка.
| | веќе видена | слични

Останато

Актуелната политичка состојба во земјава, затворската казна за поранешниот премиер Никола Груевски и неодамнешната посета на делегацијата на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 180 | | | веќе видена

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 144 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

Каков ќе биде ефектот на даночната реформа, односно прогресивниот данок ќе се види на долг рок. Не мора да значи дека повисоките даноци ќе се одразат добро или ...
сите 60 | | | веќе видена

„Сонувам за хумано утре“ е мотото под кое повеќе здруженија за заштита на животните одржаа протестен марш за да упатат барања да почне примената на хумани ...
сите 64 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Моите две девојки“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: