„Моите две девојки“

Овојпат, Дејвид и Викторија Бекам навистина изненадија. Наместо да го следат примерот на другите славни двојки и за првите слики на својата долгоочекувана ќерќичка да искешираат неколку илјади долари - нудејќи ги на магазинот со најдлабок џеб - гордите родители ексклузивните фотографии, едноставно - ги поставија на Твитер. На првата фотографија - Дејвид ја држи малата Харпер Севен, а конетарот вели - „Малото девојче на тато“. Втората е од мама и бебето - и разнежнетиот Дејвид напишал - „Моите две девојки“. Е ако тоа не е доволно - неговите нови копачки, во чест на ќерката се розеви, а на нив стојат нејзиното и и имињата на нејзините браќа. Малата Харпер не му донесе среќа на тимот на татко и па L.A. Galaxy изгуби од Real Madrid со 4:1. Но, Дејвид - не престана да се смешка.
| | веќе видена | слични

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Моите две девојки“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: