Реал Мадрид поднесува жалба до УЕФА против Интер

2 копии
2 копии
2 копии

Рикардо Кака е последниот играч кој успеал да ја освои „Златната топка“ пред доминацијата на Кристијано Роналдо и Лионел Меси која трае точно 10 години, а сега ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на хрватската репрезентација Лука Модриќ го израдува аргентинскиот претседател Маурисио Макри со лична видеопорака до него. Макри е голем фан на Реал ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одолговлекувањето на разговорите за брегзит ќе има политичка и економска „цена“ за Унијата, па затоа Лондон треба да понуди јасен план за тој процес, изјави ...
сите 227 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател на државата, Стево Пендаровски, денеска се сретна со граѓаните на главниот град, Скопје. На средбите со граѓаните низ ...
сите 97 | | | веќе видена

Денеска работните групи зборуваа за иднината на СЈО. На оваа тема во отвотеното Студио 1 телефонски се вклучи новинарот Антонио Крстевски кој е во ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал Мадрид поднесува жалба до УЕФА против Интер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: