Модерни шепи: Модна ревија за миленици во Њујорк

Некогашниот супермодел Кристи Тарлингтон (50) прошета по модната писта на ревијата на Мајк Џејкобс после 20 години откако се збогува од манекенството. Во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Модерни шепи: Модна ревија за миленици во Њујорк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: