Специјално за дамите: Летна колекција стилски чанти од реномираниот бренд Елена Лука


Како и секогаш, модната куќа Елена Лука ги радува своите клиенти со пласирање на актуелни трендови, овојпат фантастична колекција чанти во кои ќе се вљубите на ...
| | веќе видена | слични

Славните ѕвезди, фото-моделите и манекенките често изгледаат совршено кога шетаат на улица, а не само додека се на пистата и кога со шминка шетаат во креациите ...
| | веќе видена | слични

Bonatti секое лето пласира модерна колекција за костими за капење и програм за плажа, каква е ова лето? Нашата трендовска линија на костими за капење за лето ...
| | веќе видена | слични

 Одберете го омилениот меѓу најубавите и најсликовитите изгледи на ѕвездата од серијата „Сексот и градот“. Сара Џесика Паркер цели дваесет години го задржа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО-ДПМНЕ во своето обраќање во Аеродром рече дека од Аеродром мириса на голема победа на 15 јули и тука се заблагодари на луѓето ...
сите 503 | | | веќе видена

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
сите 192 | | | веќе видена

На 15 јули граѓаните ќе гласаат за бројот 3 и ќе одберат да продолжиме на правиот пат, кон Европската унија и НАТО и нема да дозволат обнова на режимот и ...
сите 333 | | | веќе видена

На денешната дебата во „Отворено студио“ во Телевизија 24, генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и Носител на листата на пратеници во Третата изборна единица, ...
сите 300 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва на средба со граѓаните во скопска Гази Баба рече дека веќе не се поставува прашањето кој е победникот на 15 ...
сите 370 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Специјално за дамите: Летна колекција стилски чанти од реномираниот бренд Елена Лука

Од:
До кого (е-маил):
Порака: