Глумицата повторно се пошегува на сметка на својот сопруг: `О, Боже колку си огромен`

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс повторно ги насмеаа пријателите со своите духовити објави на социјалните мрежи. Рејнолдс првенствено објави фотографија на ...
| | веќе видена | слични

 Иако изгледа одлично што и да облече, во последно време Блејк Лајвли повеќе им дава предност на Во понеделникот по повод промоцијата на новиот филм, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 290 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Глумицата повторно се пошегува на сметка на својот сопруг: `О, Боже колку си огромен`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: