ESPNsoccernet – одлична мобилна апликација за сите зависници од фудбалот

2 копии

ESPNsoccernet е апликација за секој фан на фудбалот кој сака да биде во тек со се што се случува со и околу најпопуларниот спорт. Најновата апликација на ESPN ќе ви помогне во тоа, ESPNsoccernet нуди прилично голема низа на функционалности за секој љубител на фудбалот и ги покрива фудбалските вести од целата планета. Функционалности на ESPNsoccernet: Сеопфатна фудбалска покриеност. Најнови фудбалски вести, резултати во живо, коментари, прилози од натпревари, статистики од натпревари, резултати, табели од лиги, профили на играчи и тимови и многу друго. Сите поголеми лиги и турнири од целиот свет. Персонализација. Можност апликацијата да се подеси да ги следи резултатите од вашите омилени тимови, лиги и турнири. Push нотификации (наскоро). Бидете во тек со Euro 2012 или други евенти преку добивање на Push нотификации за голови, замени, казни, резултати од полувреме или финални. Видео. Најнови видеа и подкасти од натпреварите кој ги покрива ESPN. Интуитивен дизајн. Апликацијата поседува едноставен и јасен ...
| | веќе видена | слични

ESPNsoccernet е апликација за секој фан на фудбалот кој сака да биде во тек со се што се случува со и околу најпопуларниот спорт. Најновата апликација... ...на ESPN ќе ви помогне во тоа, ESPNsoccernet нуди прилично голема низа на функционалности за секој љубител на фудбалот и ги покрива фудбалските вести од целата планета. Функционалности на ESPNsoccernet: Сеопфатна фудбалска покриеност. Најнови фудбалски вести, резултати во живо, коментари, прилози од натпревари, статистики од натпревари, резултати, табели од лиги, профили на играчи и тимови и многу друго. Сите поголеми лиги и турнири од целиот свет. Персонализација. Можност апликацијата да се подеси да ги следи резултатите од вашите омилени тимови, лиги и турнири. Push нотификации (наскоро). Бидете во тек со Euro 2012 или други евенти преку добивање на Push нотификации за голови, замени, казни, резултати од полувреме или финални. Видео. Најнови видеа и подкасти од натпреварите кој ги покрива ESPN. Интуитивен дизајн. Апликацијата поседува едноставен и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Меѓу првите кои влегоа во катедралата, додека сѐ уште гореше, влезе францускиот претседател Емануел Макрон со својата сопруга. Во тој момент се уште паѓаа ...
сите 519 | | | веќе видена

Претседателот на Европскиот Совет, Доналд Туск ги информираше европските пратеници за ситуацијата со Брегзит по минатонеделниот самит на кој лидерите одобрија ...
сите 172 | | | веќе видена

Од ЕВН Македонија информираат дека поради закажани технички зафати без електрична енергија ќе останат делови на Општина Илинден, Арачиново, Гази Баба, ...
сите 208 | | | веќе видена

Времето во Република Македонија денеска претпладне ќе биде претежно сончево со мала облачност, прогнозираат од Управата за хидрометеоролошки работи. Од пладне ...
сите 164 | | | веќе видена

Да избереме претседател кој обединува, кој има свежи идеи, кој гледа напред, а не назад. Да избереме претседател кој достоинствено ќе не претставува во светот. ...
сите 33 | | | веќе видена

Граѓаните на Република Македонија се спротивставија на Заев и Пендаровски и нивните антидржавни и криминални политики. Народот покажа дека има достоинство и ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ESPNsoccernet – одлична мобилна апликација за сите зависници од фудбалот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: