Охрид претставен на Саемот за туризам во Загреб


2 копии
4 копии

Младите не се заинтересирани да волонтираат – покажа истражувањето на Здружението за одржлив развој СФЕРА за вклученоста на младите во секојдневниот живот и ...
| | веќе видена | слични

Младите да не го поминуваат денот на Широк Сокак со кафе туку да се приклучат кон невладините организации и да волонитраат стекнувајќи вештини што ќе ги ...
| | веќе видена | слични
5 копии
4 копии
повеќе

Останато

Според Ројтерс италијанскиот премиер Џузепе Конте најавил дека ќе побара да се разговара за датумот за преговори за Македонија и за Албанија веќе во ноември.
сите 532 | | | веќе видена

Германската канцеларка Ангела Меркел на крајот на Самитот во Брисел изрази дека немало консензус меѓу лидерите на ЕУ за отворање пристапни преговори со Северна ...
сите 455 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Охрид претставен на Саемот за туризам во Загреб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: