Младиот Малума важи за еден од најголемите фраери денеска

Животот воопшто не ја штедел, но таа сепак се изборила и тргнала по правиот пат. Популарната пејачка денес ужива во славата ширум светот, а за деталите од ...
| | веќе видена | слични

Популарната пејачка денес ужива во славата ширум светот, а за деталите од дамното минато, како и за односот со таткоѝ никогаш не зборува. Родителите на Мадона ...
| | веќе видена | слични

Популарната пејачка денес ужива во светската слава, а за деталите од далечното минато, како и за односот со татко си, никогаш не зборува. Родителите на Мадона ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 259 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 230 | | | веќе видена

Корупцијата не познава граници, но истите се користат за прикривање на нелегално стекнатата корист. Поради тоа, неопходна е ефикасна меѓународна соработка за ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Младиот Малума важи за еден од најголемите фраери денеска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: