Мистерија....Што остана од опожарениот автомобил на Пресека?

Охриднет на лице место кај опожарениот автомобил на Пресека. После силниот оган пред шест часа при што гореше автомобил во моментот на патот може да се видат само остатоци. Вистинска мистерија е каде се патниците од автомобилот. каде е сопственикот на возилото и зошто случајот не е пријавен во полиција?
| | веќе видена | слични

Останато

Човекот здушно го брани криминалот на Зоран Заев, како да се работи за сопствен интерес. Очигледно е дека зад паниката на Костадинов се крие и личен интерес и ...
сите 409 | | | веќе видена

Мотивот на Заев за заштита на криминалот од „Рекет“ го знаеме. Сомнежите се дека тој и неговите структури се силно вплеткани во оваа криминална – октопод мрежа ...
сите 434 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мистерија....Што остана од опожарениот автомобил на Пресека?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: