Мислела дека го запознала својот принц, но потоа целиот нејзин свет се срушил: Тој се претставувал како син на милијардер, а на крајот ја ограбил

Норвешката студентка преку Тиндер запознала згоден маж од Израел, но кога го договарала првиот состанок не ни помислила дека ќе ѝ го скрши срцето и ќе ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Што му зборувала Ана Камчева на нивните средби, за својот, како што рече, „сакан и ценет сопруг“, за својата свекрва, за сестрата на Камчев... Тоа беа дел од ...
сите 587 | | | веќе видена

Тој беше единствениот за кој ЈО бараше притвор, но Судија на претходна постапка на лицето му  определил само мерки на претпазливост, информираат од ОЈО и ...
сите 84 | | | веќе видена

Хирурзите со големи напори лекуваат 29 пациенти што останаа повредени и со тешки изгореници по ненадејната ерупција на вулканот на новозеландскиот Бел Остров. ...
сите 89 | | | веќе видена

Како што информира УХМР, минатиот месец беа регистрирани повеќе од 17 дена со максимална температура над 15 степени со исклучок на Маврово. Средната месечна ...
сите 266 | | | веќе видена

Аферата со валидниот инсулин повлекува кривична одговорност за министерот за здравство и владата на Зоран Заев, истакна Наум Стоилковски, портпарол на ...
сите 107 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи тврди дека ВМРО-ДПМНЕ ѝ должи 370 илјади евра за изборната кампања на фирмата Полиестердеј. На тие пари фирмата треба да плати данок ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мислела дека го запознала својот принц, но потоа целиот нејзин свет се срушил: Тој се претставувал како син на милијардер, а на крајот ја ограбил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: