Момче седнало зад клавирот во трговски центар - следувал вистиски спектакл во живо


Многу често остануваме без текст кога ќе видиме колку децата умеат да бидат талентирани, а тоа е навистина убаво да се види. Многу често остануваме без текст кога ќе видиме колку децата умеат да бидат талентирани, а тоа е навистина убаво да се види.Една француска телевизиска куќа организирала програма во трговски центар каде децата настапувале со своите точки. Тоа биле настапи каде свиреле на одредени инструменти.Момчето кое ќе го видите на следното видео не оставило никој рамнодушен. Погледнете го неговиот настап:
| | веќе видена | слични

Четириесетишест годишната Лујан Еролес снимила видео со тоа животни и го споделила на Фејсбук. Корисниците веднаш коментирале дека тоа не е змија, туку гасеница. 4 инчи долгото суштество е “gaudy sphinx” или “elephant hawk-moth“(голем молец), заклучувајќи според коментарите. Што вие мислите дека е ова суштество? Како бебе секоја ноќ спиел со змија, а 11 години подоцна тие се најдобри пријатели (видео)
| | веќе видена | слични

Останато

Четворица повредени во сообраќајната несреќа на автопатот Скопје – Тетово, што се случи пред една недела, се уште се во критична состојба. Двајца од нив се на ...
сите 320 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 128 | | | веќе видена

Музичарот Мирсад Кериќ кој управуваше со автомобилот во кој загина пејачот Шабан Шаулиќ вчера им подлегна на повредите откако претходно беше на апарати по ...
сите 194 | | | веќе видена

Состојбата со безбедноста во сообраќајот е катастрофална. Граѓаните секојдневно гинат додека на Спасовски и Заев прв приоритет им е доделувањето на ...
сите 208 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Момче седнало зад клавирот во трговски центар - следувал вистиски спектакл во живо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: