Мишел Вилијамс: Ќерка ми ме потсетува на Хит Леџер


Останато

Италијанскиот весник „Ла верита“ го објави обвинението покренато во 2018 година од страна на омилената обвинителка на Зоран Заев, Вилма Рускоска, кое експресно ...
сите 92 | | | веќе видена

Законот за јавно обвинителство денеска влегува во собраниска процедура, ќе се бара приближување на ставовите на власта и опозицијата на јавна расправа во рамки ...
сите 353 | | | веќе видена

По вчерашното бурно случување во судот, денес пред очите на Катица Јанева како сведок излегува обвинителот Бурим Рустеми. Тој ќе биде третиот запишан обвинител ...
сите 229 | | | веќе видена

Трагично загинатиот поранешен кошаркарски ас Коби Брајант и бразилскиот писател Пауло Коељо работеле на заедничка книга за деца, но авторот на "Алхемичарот" го ...
сите 57 | | | веќе видена

Милан денес игра протов Торино на „Сан Сиро“ во рамките на Купот и сака да му оддаде почест на трагично загинатиот Коби Брајант. „Росонерите“ на мечот ќе носат ...
сите 209 | | | веќе видена

Коста Начевски е именуван за в.д.директор на градската депонија „Дрисла“ која од вчера повторно е регистрирана како јавно претпријатие и е под владение на Град ...
сите 12 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мишел Вилијамс: Ќерка ми ме потсетува на Хит Леџер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: