Мира и пееше за Ланета

Популарната кафана во Белград „Стара песна“ организираше вечер во склоп на „Се за Ланета“ со што би се собрале сретства за операцијата која и е потребна на Милена Новаковиќ-Ланета. Меѓу првите се појави Мира Шкориќ со својот колега Милан Митровиќ и направија прекрасна атмосфера. Меѓу останатите вечерта беа присутни: Вања Удивичиќ, Гордана Радиќ, Филип Митровиќ, Марко Живиќ и многу други. Оваа акција „Се а Ланета“ ќе продолжи и понатаму се додека не се соберат потребните сретства.
| | веќе видена | слични

Останато

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 624 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мира и пееше за Ланета

Од:
До кого (е-маил):
Порака: