Левандовски отрки зошто сакал да замине од Баерн и зошто на крајот решил да остане


Роберт Левандовски си ја отвори душата и проговори за желбата да замине од Алианц Арена ова лето, напаѓачот вели дека сакал трансфер бидејќи лидерите на клубот ...
| | веќе видена | слични

75 илјади навивачи се собраа на „Алијанц Арената“ со цел да ја поздрават легендата на Баерн и германскиот фудбал, Бастијан Швајнштајгер. Во овој момент тој ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Минхен, синоќа во пензија го испраи еден од најголемите фудбалери што го носеле дресот на славниот Баерн. Бастијан Швајнштајгер, на „Алијанц арена“ го одигра ...
| | веќе видена | слични

Роберт Левандовски во последно време не крие дека е незадоволен во дресот на Баерн. Полскиот напаѓач за Баварците од пристигнувањето одигра околу 200 ...
| | веќе видена | слични

Полскиот голгетер, Роберт Левандовски дефинитивно и во нареднава сезона ќе биде дел од најдобриот германски состав Баерн Минхен. Имено долго време неговата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој е вешт тактичар, се надева дека ќе обезбеди мнозинство, на ист начин како и при гласањето доверба за Владата, кога некои ...
сите 681 | | | веќе видена

Познатата пејачка Јелена Карлеуша, за која изминатиов период се крена голема прашина околу секс скандалот со фудбалерот Огњан Врањаш, објави стои на инстаграм ...
сите 184 | | | веќе видена

Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска од Охрид каде присуствуваше на осветувањето на водите на Охридското Езеро.Претседателот на ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Левандовски отрки зошто сакал да замине од Баерн и зошто на крајот решил да остане

Од:
До кого (е-маил):
Порака: