Виенскиот бал се претвори во катастрофа за Ким Кардашијан


ВИДЕО: Виенскиот бал се претвори во катастрофа за Ким Кардашијан Ѕвездата на ријалити програмата Ким Кардашијан лута го напуштила познатиот Виенски бал, а милијардерот, чија придружничка му беше таа, ја опишал како „досадна“. Милијардерот Ричард Лугнер, кој платил половина милион долари за КИм Кардашијан да му биде придружничка на свечениот бал во Виена, се пожалил дека ријалити ѕвездата била „досадна личност“, која дури „нитусакала да игра со него“. Лугнер не бил воопшто задоволен од својата придружничка и смета дека таа не ги исполнила условите што биле договорени. Лугнер изјавил:„Ким ми ме досадна и ми оди на живци, бидејќи не сака да го прави она што се договоривме“. Сајтовите за забава пишуваат дека Ким била всушност таа која налутено го напуштила балот. Според некои сајтови, милијардерот се однесувал нападно и агресивно, настојувајќи да остане сам со Ким. Тој наовдно очекувал дека Ким и нејзината мајка Крис Џенер ќе бидат цело време покрај него, но ријалити ѕвездите заминале во еден ресторан да ...
| | веќе видена | слични

Австрискиот бизнисмен Рихард Лунгер не бил воодушен од однесувањето на американската старлета, која му правела друштво на традиционалниот оперски бал во Виена, а на крајот од вечерта Ким го напуштила настанот. Австрискиот милијардер Рихард Лунгер ѝ платил на Ким Кардашијан сума од 500.000 долари, за да таа му биде придружничка за време на некој свечен настан во Виена. Меѓутоа 81-годишниот бизнисмен како што минувало времето, станувал сè понервозен од однесувањето на Ким. Таа најпрвин не се ни појавила на договорениот попладневен ручек со него, на кој требало да бидат снимени и сцени за нејзиното семејно шоу „Keeping Up With Kardashians“, што многу го изнервирало бизнисменот бидејќи таа не се придржувала кон договореното. Сепак и Ким имала одредени проблеми во Виена. За време на балот, некој човек се маскирал во нејзиниот свршеник Канје Вест, ѝ ја поканил да танцуваат. Од оркестарот тој побарал да ја свират „Niggas in Vienna“, потсмевајќи се на хитот на Канје „Niggas in Paris“. Ова ја исплашило Ким до тој ...
| | веќе видена | слични

Австрискиот милијардер Рихард Лангер платил дури 500.000 долари за Ким Кардашијан да му биде придружничка на една прослава во Виена, но како времето одминувало, така бизнисменот бил се понервозен затоа што старлетата, по неговите зборови, била многу здодевна. Прво го изнервирало што Ким не се држела до договорениот распоред кој претходел на вечерата, па во неколку наврати се обидел да ја прегрне околу струкот, што неа многу ја вознемирило, па решила да го напушти случувањето, иако пред тоа ја зела договорената сума. Подобро што си отиде, беше многу здодевна. Не сакаше да танцува со мене иако дебело и платив – кажа Лангер. Популарната старлета пак, го обвини Рихард Лангер дека бил навалентен и агресивен. Негова цел беше да бидам несигурна. Сакаше да ме измами за да бидам насамо со него, но не успеа во својата намера – кажа Ким.
| | веќе видена | слични

Австрискиот милијардер Рихард Лунгер ѝ платил на Ким Кардашијан сума од 500.000 долари, за да таа му биде придружничка за време на некој свечен настан во Виена. Меѓутоа 81-годишниот бизнисмен како што минувало времето, станувал сè понервозен од однесувањето на Ким. Таа најпрвин не се ни појавила на договорениот попладневен ручек со него, на кој требало да бидат снимени и сцени за нејзиното семејно шоу „Keeping Up With Kardashians“, што многу го изнервирало бизнисменот бидејќи таа не се придржувала кон договореното. Сепак и Ким имала одредени проблеми во Виена. За време на балот, некој човек се маскирал во нејзиниот свршеник Канје Вест, ѝ ја поканил да танцуваат. Од оркестарот тој побарал да ја свират „Niggas in Vienna“, потсмевајќи се на хитот на Канје „Niggas in Paris“. Ова ја исплашило Ким до тој степен, што таа одлучила да ја напушти манифестацијата. „И подобро што замина. Ми беше многу здодевна. Не сакаше да танцува со мене иако мошне солидно ја платив за тоа“, изјави австрискиот бизнисмен. „Тој беше ...
| | веќе видена | слични

На синоќешниот 58-ми Оперен бал во Виенската државна опера, милијардерот Ричард Лугнер беше придружуван од американската старлета Ким Кардашијан. За да го придружува на балот, Лугнер на Ким и' платил половина милион долари. Но и покрај тоа, Лугнер се жали на изборот и ја нарече Ким досадна. -Ким ми беше ужасно здодевна бидејќи не се држи до програмата - наводно изјавил 81 годишниот Лугнер. Но Ким не остана подолу, и таа изјави дека и' било здодевно и дека од балот заминала откако ѝ пристапил непознат маж со лице обоено во црно и почнал да го исмејува нејзиниот свршеник раперот Кајне Вест. Таа додава дека Лугнер бил агресивен кон неа и дека сакал да се повлечат на интимно место.
| | веќе видена | слични

Останато

Миле Јанакиески, Кирил Божиновски и нивните семејства се жртви на политички прогон, терор и одмазда. Решението со кое што им се изрекува притвор на Јанакиески ...
сите 237 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 289 | | | веќе видена

Во моментов не постојат официјални информации дали полицијата има сознанија дека Груевски е во земјата, штом потрагата ја започна пред неговиот дом. Единствено ...
сите 218 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 272 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 59 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 74 | | | веќе видена

Избеганиот Никола Груевски е во Унгарија каде што побара азил, а таму стигнал преку Црна Гора. Територијата на Црна Гора ја напуштил истиот ден преку ...
сите 312 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, денеска одржа прес-конференција заедно со заедно со министерот за финансии Драган Тевдовски, на која ги презентираа главните аспекти на ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виенскиот бал се претвори во катастрофа за Ким Кардашијан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: